Osada Blitz CZ 457

Od dłuższego czasu skupiamy naszą uwagę na strzelaniu PRS. Nasz team rusznikarnia uczestniczy w różnych tego typu zawodach zdobywając niejednokrotnie pierwsze miejsca. Spędzając sporo czasu na treningach i zawadach doskonale wiemy jak powinien wyglądać ekwipunek strzelca a przede wszystkim jak doposażony powinien być karabin z którego strzelamy aby z większą precyzją oraz łatwością pokonywać kolejne stage. Niestety większość tego osprzętu jest droga lub trudno dostępna co też było powodem dla którego postanowiliśmy  wspólnymi siłami a przede wszystkim zdobytym na przełomie czasu doświadczeniem zaprojektować osadę wykonaną z aluminium która będzie posiadać to co potrzeba. Efektem tego projektu jest Osada BLITZ która wyposażona jest w szynę Arca Swiss po całej długości , pasujący chwyt w standardzie MilSpec AR ,  oraz mocowanie w systemie M-lock do akcesorii.

Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość dociążenia karabinka specjalnymi ciężarkami wewnętrznymi mocowanymi wewnątrz do osady pod lufą. Dzięki nim można wyważyć karabinek według uznania. Są one dostępne w naszym sklepie.

Stworzyliśmy też ciężarki zewnętrzne mocowane na M-Lock które pasują nie tylko do naszej osady ale do każdego łoża wyposażonego w ten system mocowania.

Kup osadę Blitz do CZ 457

Osada Blitz Chassis do karabinka CZ 457

1950,00 
Already Sold: 0 Available: 1
0